Kategorite See All >

Super Bronzing Sun Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,640.00Lekë /150mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Super Bronzing Sun Cream

Super Bronzing Sun Cream Tan Enhancer vjen në formë emulsioni me teksturë të lehtë kadifeje, për të fuqizuar dhe përmirësuar lëkurën tuaj. Formula inovatore me kompleksin DNA-Safe Complex ruan bukurinë e lëkurës dhe parandalon plakjen.

Për më tepër prania e 5% Melanobronze stimulon prodhimin e melaninës, përshpejton marrjen dhe intensifikimin e ngjyrës. Vetëm pas disa ditësh ekspozim në diell lëkura merr ngjyrë të fortë dhe shkëlqim bronxi falë përdorimit të këtij produkti.

Super Bronzing Sun Cream Tan Enhancer e bën lëkurën të duket e freskët dhe e shndritshme. Produkti sugjerohet të përdoret nga lëkurat me ngjyrë të errrët dhe ato mesatare të cilat nuk digjen lehtësisht në diell. Nuk mundëson mbrojtjen nga dielli.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura