Kategorite See All >

Superantioxidants

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,000.00Lekë /60 Kapsula
Cmimi ulur:
5,600.00Lekë /60 Kapsula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Superantioxidants

Superantioxidants nga The Organic Pharmacy, një përzierje vitaminash, mineralesh dhe bimësh antioksiduese, ndihmojnë në luftimin e stresit oksidativ i cili ka qenë i lidhur me shumë sëmundje kronike.

Përmban vitamin A, vitamin C, Betakarrotene, DMAE, vitamin E, Çaj jeshil, Ginko, Turmeric, Gutu kola.

 

I përshtatshëm për Veganët

 Pa gluten.

Pa laktozë.

 

Veçori të produktit:

-Ndihmon lëkurën nga radikalet e lira.

- Minimizon inflamacionin.

-Rrit imunitetin.

-Stimulon rigjenerimin qelizor.

 

Përdorimi

Merrni dy kapsula çdo ditë në mëngjes të shoqëruar me ushqimin. Kapsulat mund të hapen dhe përmbajtja mund të derdhet në një gotë me ujë ose lëng (jo në pije të nxehtë).

 

Përbërësit

Calcium Ascorbate; Capsule shell: Hydroxypropyl methylcellulose; Grape seed (Vitis vinifera L.); Green tea extract (Camellia sinensis (L.) Kuntze); N-Acetyl L-Cysteine, Pfaffia Root (Pfaffia paniculata Mart.); Zinc (L Glycine, Zinc Oxide, Citric Acid, Maltodextrine, Silicon Dioxide); Vitamin E (D-Alpha Tocopherol Succinate); Coenzyme Q10; Pine bark extract (Pinus Massioniana Lamb.); Bilberry fruit (Vaccinium myrtillus L.); Gotu Kola (Centella asiatica L.); Lutein Extract (Maltodextrine, Lutein); Selenium (Di Calcium Phosphate, L Selenium methionine); Zeaxanthin Extract (Maltodextrine, Zeaxanthin, Lutein); Manganese (Citrate); Vitamin A (Modified starch, Maltodextrine, Vitamin A Palmitate, Sucrose, Silicon Dioxide).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura