Kategorite See All >

Superlative 24 Hours Face Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
11,220.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Superlative 24 Hours Face Cream

Krem 24 orësh për fytyrën, me një kompleks ushqyes, kalcium dhe një kompleks multivitamin.

Ushqen, tonifikon dhe ristrukturon thellësisht lëkurën, duke ndihmuar në kontrastimin e rrudhave dhe plakjes së lëkurës.

Lëkura e fytyrës së shpejti do të duket e qetë dhe e relaksuar.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke e hapur produktin me lëvizje rrethore deri në thithjen e plotë.

Për një trajtim intensiv, më parë përdorni Korff Superlative Elixir.

Përbërësit

Nickel, Cobalt, Chrome, Palladium dhe Mercury.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura