Kategorite See All >

Superlative Eye and Lip Contour Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
9,070.00Lekë /15ML

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Superlative Eye Contour Cream with Nourishing Complex

Superlative Eye Contour  është një krem për zonen e syve dhe mund të përdoret dhe në zonën e konturit të buzëve. Formulimi i tij me Nourishing Complex, Sericina dhe Kafeine, ushqejnë intensivisht lëkurën duke reduktuar qeskat e syve, rrathet e zinj dhe mbush rrudhat. Zona e syve do jetë menjëherë me e çlodhur dhe e ndriçuar.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 15mL


Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në zonën rreth syve duke e masazhuar me lëvizje të shpejta rrethore deri në përthithjen totale.Përbërësit


Përbërësit

Aqua (Water),

Glycereth-26, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Theobroma cacao (Cocoa) Seed

Butter, Diethylhexyl Carbonate, Stearic Acid, Glycerin, Alcohol,

Octyldodecanol, Caffeine, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Glyceryl Stearate,

PEG-100 Stearate, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Cetyl Dimethicone,

Panthenol, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, Pyrus sorbus Bud Extract,

HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Avena sativa (Oat) Kernel Extract,

Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Pentylene Glycol, Lecithin,

Allantoin, Sericin, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Sodium

Hydroxide, 3-Aminopropane Sulfonic Acid, Calcium Hydroxymethionine, Polysorbate

20, Tocopherol, Arachidyl Propionate, Retinyl Palmitate, PEG-8, Hydroxyethylcellulose,

Silica, Caramel, Citric Acid, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid,

Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Parfum

(Fragrance), CI 19140 (Yellow 5).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura