Kategorite See All >

Supermud Barbie - Limited Editon

GLAMGLOW (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,460.00Lekë /50g

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

GlamGlow - Supermud Barbie Limited Edition

Ky trajtim i avancuar pastrues zvogëlon pamjen e papërsosmërive të lëkurës dhe problemet e lëkurës dhe është i përshtatshëm për lëkurën e prirur ndaj akneve.

Eshtë formuluar me argjilë kaoline, karbon aktiv-x, dhe përzierje prej gjashtë super acidesh, të cilat punojnë së bashku për të pastruar poret e bllokuara dhe eksfoljimin e qelizave të lëkurës së vdekur, duke rezultuar në një lëkurë të dukshme më të qartë dhe pa pore.


Limited Edition - SUPERMUD® Barbie përmirëson lekuren normale, mikse, dhe pro akneike.


Përbërësit e theksuar:

- Përzierje Super Gjashtë Acidesh (Acidi Laktik, Acidi Salicilik, Acidi glikolik, Acidi Mandelik, Acidi Tartarik dhe Acidi Pyruvic): pastron dhe minimizon pamjen e poreve.

- Karbon Aktiv-X: Tërheq papastërtitë, toksinat, mbeturinat dhe papastërtitë nga poret.

- Gjethe eukalipt TEAOXI®: Permban antioksidantë dhe fitoaktivë.


Përdorimi:

-Përdoreni si një maskë të plotë për fytyrën një deri në tre herë në javë.

-Aplikoni një shtresë të hollë për të pastruar lëkurën; lëreni derisa maska ​​të forcohet.

-Pastroje me ujë.

-Do ndjesh pickime ne lekure por kjo eshte për t'ju njoftuar se është duke punuar. Lëkura mund të shfaqet e skuqur për një kohë të shkurtër.

Masa paraprake:

-Mbaheni larg nga sytë.

-Ky produkt mund të rrisë ndjeshmërinë e diellit.

-Nuk duhet përdorur në lëkurë me plagë.

-Përdorim i jashtëm vetëm.

-Nëse dyshoni, këshillohuni me një mjek përpara përdorimit.


Perberesit

Water, Kaolin, Magnesium Aluminum Silicate, Mandelic Acid, Carbon, Eucalyptus Globulus Leaf, Tartaric Acid, Pyruvic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid, Glycolic Acid, Eucalyptus Globulus Leaf Powder, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Peg-12 Dimethicone, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Hectorite, Hexylene Glycol, Glycerin, Calendula Officinalis Extract, Maltodextrin, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Fragrance (Parfum), Limonene, Benzyl Benzoate, Linalool, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Iron Oxides (Ci 77499).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura