Kategorite See All >

Supermud

GLAMGLOW (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,460.00Lekë /50gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

GLAM GLOW - Supermud

E tëra që ju duhet është një shtresë e hollë.

Supermud është trajtimi ynë më i avancuar i pastrimit dhe maska më e shitur me Karbon Aktiv. Lufton problemin e parregullsive të lëkurës falë karbonit aktiv, përzierjes prej gjashtë acidesh dhe argjilës K-17. Karboni Aktiv ndihmon në pastrimin e papastërtive, toksinave dhe vajit të tepërt nga zonat më të thella dhe më të vështira për të pastruar poret.

Përzierja Acid Super 6 ndihmon në eleminimin e qelizave të vdekura të lëkurës duke lënë lëkurën e freskët dhe të lëmuar më pas.

Në mënyrë të dukshme pastron menjëherë lëkurën dhe është e përshtatshme madje dhe për lëkurën e prirur ndaj akneve.

Përdorimi

1. Aplikoni një shtresë të hollë për të pastruar lëkurën.

2. Lëreni për 5-20 minuta.

3. Hiqeni me ujë.

4. Përdorni si maskë për fytyrën e plotë (1-3 herë në javë).


Përbërësit

Water\aqua\eau, kaolin, magnesium aluminum silicate, mandelic acid, carbon, eucalyptus globulus leaf, tartaric acid, pyruvic acid, lactic acid, salicylic acid, glycolic acid, eucalyptus globulus leaf powder, aloe barbadensis leaf juice, glycyrrhiza glabra (licorice) root extract, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, hedera helix (ivy) extract, symphytum officinale (comfrey) leaf extract, chamomilla recutita (matricaria) extract, peg-12 dimethicone, caprylyl glycol, sodium hydroxide, butylene glycol, mentha piperita (peppermint) oil, hectorite, hexylene glycol, glycerin, calendula officinalis extract, maltodextrin, ethylhexylglycerin, xanthan gum, fragrance (parfum), limonene, benzyl benzoate, linalool, phenoxyethanol, potassium sorbate, sodium benzoate, iron oxides (ci 77499).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura