Kategorite See All >

Supreme Anti Wrinkle Coloured Face Day Cream SPF 20

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,780.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
7,024.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Supreme Anti Wrinkle Coloured Face Day Cream SPF 20

Ky krem me ngjyrë me një cilësi të lëngshme i formuluar me përbërës aktiv është kremi ideal i cili lufton  plakjen e lëkurës, forcon barrierën mbrojtëse të saj, hidraton lëkurën si dhe uniformizon tonin e lëkurës.

Ky krem përshtatet me të gjitha tonet e lëkurës.

Përmban filtra dielli SPF 20 që parandalon plakjen e lëkurës.

Veçanërisht i përshtatshëm për të përballuar ndryshimet e lëkurës që ndodhin gjatë menopauzës: humbja e tonit dhe elasticitetit, zvogëlimi i qarkullimit të qelizave si dhe tendenca për dehidratim të lëkurës.

Formula e këtij kremi përmban Gjalpë Shea, Vitamin F dhe Vitamin B3 të cilat kontribuojnë në përforcimin e barrierës së lëkurës dhe kufizojnë humbjen e ujit transepidermal ndërsa Pentapeptidi 31 dhe ekstrakti i Algave të Kuqe kanë një veprim kundër plakjes.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium, Merkur.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

Aqua (Water),  Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclopentasiloxane, Dibutyl Adipate, CI 77891 (Titanium Dioxide), Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine,    Polymethyl Methacrylate,    Sorbitan Stearate,    Butyrospermum parkii (Shea) Butter,  Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate,    Silica, Microcrystalline Cellulose, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone,    Niacinamide, Panthenol, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Pentapeptide-31, Dimethiconol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer,    Cellulose Gum, Xanthan Gum, Isohexadecane, PEG-8,    Aluminum Hydroxide, Lactic Acid,  Glyceryl Linolenate, Polysorbate 80, Tocopherol,    Chondrus crispus (Carrageenan) Extract, Sodium Lauroyl Glutamate,    Sorbitan Oleate, Lysine, Sodium Hydroxide, BHT, Ascorbyl Palmitate, Magnesium Chloride, Phenoxyethanol,    Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sorbic Acid ,  Disodium EDTA, CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides),    Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura