Kategorite See All >

Supreme Anti Wrinkle Face Serum Restore + Redensify

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,430.00Lekë /30mL
Cmimi ulur:
5,944.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Supreme Anti Wrinkle Face Serum Restore + Redensify

Ky serum me teksturë të lehtë  i formuluar me përbërës aktiv është serumi  ideal i cili lufton  plakjen e lëkurës, forcon barrierën mbrojtëse të saj, hidraton lëkurën si dhe uniformizon tonin e lëkurës.

Ky krem përshtatet me të gjitha tonet e lëkurës.

Veçanërisht i përshtatshëm për të përballuar ndryshimet e lëkurës që ndodhin gjatë menopauzës: humbja e tonit dhe elasticitetit, zvogëlimi i qarkullimit të qelizave si dhe tendenca për dehidratim të lëkurës.

Formula e këtij serumi përmban Gjalpë Shea, Vitamin F dhe Vitamin B3 të cilat kontribuojnë në përforcimin e barrierës së lëkurës dhe kufizojnë humbjen e ujit transepidermal ndërsa Pentapeptidi 31 dhe ekstrakti i Algave të Kuqe kanë një veprim kundër plakjes.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium, Merkur.

 

Përdorimi

Aplikojeni serumin në mëngjes në fytyrë duke e masazhuat butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Niacinamide, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Glycereth-26, Isononyl Isononanoate, Cyclohexasiloxane, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Glyceryl Linoleate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Polyacrylate, Glyceryl Polyacrylate, Xanthan Gum, Dimethiconol, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Glyceryl Linolenate, Chondrus crispus Extract, Pentapeptide-31, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura