Kategorite See All >

Supreme Redensifying And Anti-Wrinkle Eye Contour Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,751.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Supreme Redensifying And Anti-Wrinkle Eye Contour Cream

Trajtim anti-age dhe rindërtues për konturin e syve. Falë prezences se XL- peptideve dhe një filleri optik rrudhat janë më të zbehta dhe më të reduktuara. Ginko Biloba dhe ekstrakte të kafeinës bëjnë të mundur reduktimin e rratheve të erret dhe qeskave poshte syve. Përmban gjithashtu dhe vaj Shea, Vitamine B3 dhe Vitamine F të cilët e forcojnë barrierën e lëkurës.

Pa paraben Pa parfum.

Testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 15mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në pjesën e poshtme të konturit të syrit.

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl Palmitate, Butylene Glycol, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Linoleate, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Caffeine, Dimethicone, Glycerin, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Carbomer, Silica, Glyceryl Linolenate, Xanthan Gum, Pentapeptide-31,   Chondrus crispus Extract, Ginkgo biloba Leaf Extract, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Trisodium EDTA, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura