Kategorite See All >

Supreme Redensifying and Anti-Wrinkle Night Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
10,530.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Supreme Redensifying and Anti-Wrinkle Night Cream

Trajtim ekskluziv anti-age që lufton efektivisht shenjat e plakjes. Prezenca e XL-Peptideve ndihmon në reduktimin e rrudhave dhe jep tonicitet lëkurës. Tekstura e plotë ushqen në thellësi lëkurën gjatë natës duke e lënë të butë dhe të mëndafshtë në prekje.

Pa paraben.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni ne darke ne lekure te paster dhe masazhojeni butesisht deri ne perthithje.

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Diethylhexyl Carbonate, Niacinamide, Steareth-21, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Cetearyl Glucoside, Cetyl Ricinoleate, Glyceryl Stearate, Linum usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Polysilicone-11, Silica, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Panthenol, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Dimethiconol, Polyacrylate-13, PEG-8, Chondrus crispus Extract, Castanea sativa (Chestnut) Seed Extract, Pentapeptide-31, Polyisobutene, Glyceryl Linolenate, Tocopherol, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura