Kategorite See All >

Supreme Redensifying and Anti-wrinkle day cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,780.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
7,024.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Supreme Redensifying and Anti-wrinkle day cream

Supreme redensifying and anti-ërinkle është një krem anti-age i formuluar me përbërës aktive të cilët forcojnë lëkuren e hidratojnë atë dhe zbehin rrudhat. Ky krem përmban dhe filtra mbrojtës SPF 20 që parandalon plakjen e lëkurës.

Kjo formule përmban gjalp Shea, Vitamine F, Vitamine B3 të cilat ndihmojnë në forcimin e barrierës së lëkurës. Algat e kuqe dhe ekstrakti Pentapeptid 31 veprojnë kundër plakjes së lëkurës.


Veçoritë e produktit

Anti-age

Faktor mbrojtës SPF20

 • Pa aromë.
 • Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
 • Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium, dhe Mërkur..
 • Mosha: 50+

  Sasia: 50mL

  Përdorimi

  Aplikojeni në mëngjes në fytyre dhe qafë duke përhapur produktin me levizje rrethore deri në përthithje.

  Përbërësit

  Aqua (Water), Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetearyl Alcohol, Dibutyl Adipate, Glycerin, Isononyl Isononanoate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Stearic Acid, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Cetearyl Glucoside, Ethylhexyl Triazone, Glyceryl Stearate, Niacinamide, PEG-100 Stearate, Polymethyl Methacrylate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (Nano), Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Pentapeptide-31, Glyceryl Linoleate, Dimethiconol, Sodium Polyacrylate, Sclerotium Gum, Decyl Glucoside, PEG-8, Chondrus crispus (Carrageenan) Extract, Xanthan Gum, Silica, Glyceryl Linolenate, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sorbic Acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

  Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

  Produkte te lidhura