Kategorite See All >

Tanning Oil Low Sun Protecion SPF 10

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,200.00Lekë /150 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi profduktin

Nuxe – Tanning Oil Sun Protecion SPF 10

Vaji mbrojtës nga dielli SPF 10 ju ndihmon të mbroni fytyrën dhe trupin nga rrezet e diellit si dhe plakjen e parakohshme të lëkurës për shkak të rrezeve të dëmshme të diellit.

Formula e saj rezistente ndaj ujit mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe rrit nxirjen e lëkurës tuaj.

Struktura e saj sensoriale e pasur me vajra botanik rrëshqet butësisht mbi lëkurë duke ju lënë një ndjesi të mëndafshtë.

Përmban aromë Portokalli të ëmbël, Tiare dhe Vanilje.


Veçori të produktit

-Përmban faktor mbrojtës SPF 10.

-Mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB.

- Ekstraktet me origjinë natyrale të Orizit, Rozmarinës dhe Vitaminës E: janë të njohur për fuqinë e tyre anti-oksiduese, ato kontribuojnë në mbrojtjen qelizore të lëkurës.

-Ekstrakti i Luleve Kau Pe: i njohur për vetitë e tij qetësuese, qetëson ndjesitë e mbinxehjes nga ekspozimi në diell.

-Ekstrakti Hyacinth(patent FR): parandalon dehidratimin e lëkurës.

-Vajrat botanik Macadamia dhe Luledielli: ushqejnë lëkurën.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në duar pastaj butësisht përhapeni në fytyrë. Sprucojeni produktin në trup dhe më pas masazhojeni butësisht lëkurën derisa të përhapet plotësisht në lëkurë.   


Përbërësit

COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIBUTYL ADIPATE, DIETHYLHEXYL SUCCINATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, METHYLHEPTYL ISOSTEARATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, PARFUM/FRAGRANCE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, ETHYL FERULATE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL [N2601/E]


 


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura