Kategorite See All >

Thermal Spring Water

AVENE (1 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
640.00Lekë - 1,650.00Lekë /50mL

Sasia:
Sasi:
(55 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

AVENE - Thermal Spring Water

Marrë drejtpërdrejtë nga burimi, Uji Termal Avene, bakterologjikisht i pastër, është uji i vetëm termal i ambalazhuar në bllok steril, me një teknologji të lartë dhe ultra moderne.

Është ideal për lëkurat e ndjeshme dhe të brishta, duke i dhënë një ndjesi mbrojtjeje, qetësuese dhe komforti.

Veçoritë e produktit

Zbutëse dhe qetësuese: Përbërja e saj e vetme dhe konstante me ujin termal Avene, i jep asaj vetitë qetësuese dhe anti-irrituese, të demonstruara shkencërisht.

Sasia: 50mL

           150mL

           300mL

Përdorimi

Pulverizoni lëkurën me Ujë Termal Avène me lëvizje të lehta të flakonit. Lëreni të veprojë 2 deri 3 minuta para se ta thani butësisht atë.

Përbërësit

Avene Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Cocoyl Glutamate, Lactic Acid, Citric Acid, Disodium Edta, Parfum (Fragrance), Glutamic Acid, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Chloride.

Albina

14-12-2020

Ky eshte produkti qe nuk me mungon kurre kete vit, gjithe irritimet qe me shkakton maska dhe ndryshimin e temperatures ne plazh apo dimer uji termal me qeteson. E adhuroj!

Produkte te lidhura