Kategorite See All >

Thermal Spring Water Sensitive Skin

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,230.00Lekë - 1,830.00Lekë /150 mL
Cmimi ulur:
1,107.00Lekë - 1,647.00Lekë /150 mL

Sasia:
Sasi:
(2 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

La Roche Posay – Thermal Spring Water

Ujë Termal nga La Roche Posay marrë drejtëpërdrejtë nga burimi në Francë me vetitë e tij unike antioksiduese qetëson lëkurën tuaj në

mënyrë perfekte.

Formuluar për përdorim të përditshëm.

Për lëkurë të ndjeshme.

Testuar drmatologjikisht.

 

Përdorimi

Spërkateni produktin në fytyrë 20 cm larg fytyrës.

 


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura