Kategorite See All >

Toleriane Sensitive Cream

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,900.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

DETAJE MBI PRODUKTIN

La Roche Posay - Toleriane Sensitive Cream

Për lëkurën e ndjeshme, një veprim riparues në barrierën e lëkurës është i rëndësishëm.

Është gjithashtu e nevojshme të ruhet mikrobioma: një pengesë mikrobiologjike e padukshme që vepron si një ekosistem natyror për të mbrojtur lëkurën dhe për të zvogëluar ndjeshmërinë e tepërt. Ky është roli i prebiotikut.

Ideale për hidratimin e lëkurës deri në 48 orë, riparimin e barrierës së lëkurës dhe për të qetësuar irritimet e lëkurës.

Për lëkurë të ndjeshme, e tërhequr, të thatë dhe të kuqe.  

83% e përbërësve aktivë kanë efekt mbrojtës dhe qetësues

[Glicerina] për të hidratuar lëkurën deri në 48h

[Vitamina B3] për një efekt qetësues

[Uji termik i La Roche-Posay] për të qetësuar lëkurën

17% e përbërësve plotësues për të ofruar një aplikim të rehatshëm të produktit dhe ruajtjen e cilësisë së formulës.

0% parfum – alkool

Nuk bllokon poret

Shumë i tolerueshëm, i testuar edhe nën kontrollin dermatologjik dhe pediatrik te fëmijët dhe foshnjat.Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë dhe qafë.Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura