Kategorite See All >

Toleriane Sensitive Rich

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,975.00Lekë /40ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY- Toleriane Sensitive Rich

Nëse keni një lëkurë mjaft të thatë, të acaruar ky krem ofron hidratim maksimal dhe lehtëson nga simptomat që shkakton lëkura tepër e thatë.

Ky krem është ideal për lëkurën tepër të thatë, intolerante i cili zbut acarimet dhe skuqjet.

Ushqen dhe jep një ndjehsi lehtësimi në lëkurë.

Kombinimi i përbërësve si Glicerina, Uji Termal i La-Roche Posay dhe 7% gjalp Shea, ushqejnë intensivisht lëkurën dhe e hidratojnë atë duke i dhënë rehati maksimale.


Veçori të produktit

Për lëkurë tepër të thatë. Për lëkurë të ndjeshme.

Sasia: 40mL

Testuar dermatologjikisht.

Pa paraben.

Pa aromë.

Jo komedogjenik.

Testuar për alergji.


Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe / ose darkë në fytyrë dhe qafë të pastër.


Përbërësit

AQUA/WATER • ISOCETYL STEARATE • CYCLOPENTASILOXANE • SQUALANE • BUTYROSPERMUM PARKII/SHEA BUTTER • GLYCERIN • CETYL ALCOHOL • ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE • PENTYLENE GLYCOL • PEG-100 STEARATE • SODIUM HYDROXIDE • CITRIC ACID • ETHYLHEXYLGLYCERIN • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura