Kategorite See All >

Toleriane Ultra Eye Cream For Sensitive Skin

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,070.00Lekë /20mL
Cmimi ulur:
2,456.00Lekë /20mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Toleriane Ultra Eye Cream For Sensitive Skin

Krem ideal për lëkurat hipersensitive, rrathët e errët, qeskat poshtë syve, dehidratim dhe lëkurë të thate në këtë zonë.

Toleriane Ultra Eye Cream trajton lëkurën e ndjeshme rreth syve. Kremi është formuluar posaçërisht për të hidratuar dhe zbutur zonën rreth syve.

Përbëhet nga: Uji Termal i La Roche Posay, me veti hidratuese, qetësuese dhe antioksiduese. Neurosensine + Niacinamide, duke u kombinuar bashkë lëmojnë lëkurën.

Ky krem ne forme xhel-krem i fresket hidraton zonën delikate te syve.

Pa konservues.

Pa paraben.

Pa aromë.

Pa lanoil.

Pa ngjyrues.

Për lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në zonen rreth syve. Përdoreni në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Squalane, Propanediol, Butylene Glycol, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Pentylene Glycol, Niacinamide, Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Polysorbate 20, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Toluene Sulfonic Acid, Ammonium Polyacryloyldiethyltaurate, Dimethiconol, Disodium EDTA, Citric Acid, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura