Kategorite See All >

Twisters – Eye and Lip Contour

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
9,517.00Lekë /60 red soft gel

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR - Twisters – Eye and Lip Contour 

Produkt anti-age i përbëre me një ekstrakt që rrjedh nga Padina Pavonica veprues mjaft i fortë anti-age duke bërë të mundur reduktimin e rrudhave.

Përmban C12-C15 Alkyl Benzoate dhe Methyl Methacrylate Crosspolymer (grimca të vogla që kanë kapacitet te përthithin vajin ose ujin duke e bërë ketë formulim më të thatë dhe në forme pluhuri). Përmirëson dukshëm lëkuren delikate të zonës se syve dhe buzëve duke forcuar sistemin e mbrojtjes natyrale nga radikalet e lira.

Zona e syve do jetë më e hidratuar dhe e rigjallëruar duke i kthyer elasticitetin dhe vitalitetin.

Sasia: 60 red soft gel

Përdorimi

Aplikojeni dhe masazhojeni në konturin e syve dhe të buzëve.

Përbërësit

CYCLOMETHICONE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, MICROCRYSTALLINE WAX, PADINA PAVONICA EXTRACT.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura