Kategorite See All >

UPGRADE Toning & Remodeling Fluid SPF 15

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,845.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Toning & Remodeling Fluid SPF 15

Toning & Remodeling Fluid SPF 15 është një kujdes ditore me faktor mbrojtës i cili është i lehtë, i freskët dhe përthithet menjëherë nga lëkura. Prania e filtrit dielllor SPF 15 mbron lëkurën nga foto-plakja.

> Hidraton.

> Tonifikon.

> Rindërton.

>Parandalon rrudhat.

Veçoritë e produktit

Sasia: 50ml

SPF 15.

Për lëkurë normale.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura