Kategorite See All >

UPGRADE Toning & Remodeling Night Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,120.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Toning & Remodeling Night Cream

Krem nate me efekt të përforcuar, regjenerues kundër rrudhave dhe rënies së lëkurës. Është i pasur dhe përthithet shpejt nga lëkura. Formuluar me Kompleksin e Skulpturimit, vitaminë E dhe tripeptide nxit rinovimin qelizor, tonifikon lëkurën dhe gjithashtu ushqen e ka efekt antioksidues.

Pas disa përdorimesh konturet e fytyrës riformohen, pamja është më tonike, e qetë dhe lëkura më e ndriçuar.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 50ml

Përdorimi

Aplikojeni në darkë në lëkurë të pastër, në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Përbërësit

Aqua (Water), Squalane, Caprylic/Capric triglyceride, Glycerin, Sorbitan stearate, Butylene glycol, Behenyl alcohol, Glyceryl stearate, Tocopheryl acetate, Octyldodecanol, Lecithin, Arachidyl propionate, Retinyl palmitate, Tocopherol, Ethyl linoleate, Ethyl linolenate, Ethyl oleate, Sucrose cocoate, Xanthan gum, Hydroxyethyl acrylate / sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, Polysorbate 60, Sorbitan isostearate, Siloxanetriol alginate, Caffeine, Glyceryl polyacrylate, Hydrolyzed Soy Flour, Hexapeptide-9, Hexanoyl dipeptide-3 norleucine acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sorbic acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura