Kategorite See All >

UPGRADE Toning & Remodeling Serum

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,115.00Lekë /30ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Toning & Remodeling Serum

Serum tonifikues, zbeh rrudhat dhe rindërton konturet e fytyrës duke i dhënë një pamje me kompakte. Ky serum vepron në lëkurën e relaksuar për t’i kthyer asaj tonicitetin për një pamje të çlodhur.

Ka një formule anti-rrudhë.

Vepron falë një miksi ushqyesish specifik:

•Sculpting Complex; ndalon çlodhjen e lëkurës dhe tonifikon.

•Avena Satina Idratata; rrit elasticitetin e lëkurës dhe rimodelon epidermen.

Lëkura rifiton një pamje të qetë, rrudhat janë zbehur dhe konturet e fytyrës janë të tonifikuara.

Veçoritë e produktit

Serum me efekt tonifikues të lëkurës.

Të gjithë llojet e lëkurës.

Sasia: 30ml

Përdorimi

Aplikoni në mëngjes dhe/ose darkë në lëkurë të pastër dhe të tharë mirë duke përhapur në mënyrë të veçantë në zonat me lëkurë më të relaksuar; qafë, mjekër, konturet e ovalit të fytyrës.

Përbërësit

Aqua (water),  Butylene glycol,  Siloxanetriol alginate,  PEG/PPG-14/4 dimethicone,  Glycereth-26,  Ammonium acryloyldimethyltaurate/VP copolymer,  Polyglyceryl-4 caprate,  Sclerotium gum,  Glycerin,  Caprylyl glycol,  Polyester-5,  Caffeine,  Glycine soja (Soybean) protein,  Hexapeptide-9,  Avena sativa (Oat) kernel extract,  Phenoxyethanol,  Ethylhexylglycerin,  Sorbic acid,  Parfum (Fragrance), CI 42090 (Acid Blue 9),  CI 60730 (Acid Violet 43).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura