Kategorite See All >

Upgrade Eye Contour Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,460.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Upgrade Eye Contour Cream

Krem forcues anti-rrudhë dhe kundër lodhjes së syve. Upgrade është një trajtim mjaft efikas për zonën e syve. Përthithet lehtësisht nga lëkura dhe ka një teksturë të lehtë. Tonifikon zonën rreth syve dhe gjithashtu ka një efekt të mirë anti-rrudhe. Përbëhet nga: Sculpting Comlex Ekstrakt Avena sativa Ginkgo biloba. Ky formulim bën të mundur forcimin e indeve dhe redukton rrudhat, rrathët e zinj të syve dhe qeskat duke e bërë lëkurën rreth syve më të fortë, më tonike dhe të lëmuar. Pa derivate të grurit. Testuar klinikisht, dermatologjikisht, oftalmogjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 15mL

Përdorimi

Aplikojeni në mengjes dhe/ose darkë në zonën rreth syve duke masazhuar në mënyrë delikate deri sa të përthithet.

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene glycol, Cetearyl alcohol, C12-15 alkyl benzoate, Glycerin, Theobroma cacao (Cocoa) Seed butter, Stearic acid, Dibutyl adipate, HDI / trimethylol hexyllactone crosspolymer, Dimethicone, Cetearyl glucoside, Cetyl dimethicone, Silica, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Ascorbic acid, Citric acid, Tocopheryl acetate, Disodium EDTA, Siloxanetriol alginate, Caffeine, Avena sativa (Oat) kernel extract , Ginkgo biloba leaf extract, Sodium polyacrylate, Triethanolamine, Hexapeptide-9, Glycine soja (Soybean) protein, Propylene glycol, Phenoxyethanol, Sorbic acid, Potassium sorbate, Sodium benzoate, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura