Kategorite See All >

Value Set

YOUTH LAB (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,790.00Lekë /Set
Cmimi ulur:
3,690.00Lekë /Set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Youth Lab – Value Set

Seti përmban

Youth Lab – CC Complete Cream SPF 30

CC Complete Cream SPF 30 është krem me ngjyrë multifunksional i cili hidraton dhe mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB.

Ky krem ofron mbulim natyral të lëkurës duke i dhënë lëkurës një pamje rinore dhe shkëlqim.

Falë pigmentit natyral me ngjyrë,  ky krem përshtatet lehtë me çdo ton të lëkurës duke siguruar një mbulim uniform.

Ka aromë të lehtë.

Për lëkurë normale dhe të thatë.

 

Veçoritë e produktit

-Fitosterolet: hidratojnë menjëherë lëkurën tuaj.

-Ekstrakti Unilucent: rikthen elasticitetin e lëkurës.

-Vitamin PP: rregullon nivelin e melaninës si dhe i siguron lëkurës hidratim.

-Filtrat e Spektrit të Jashtëm: mbrojnë lëkurën nga rrezet UVA si dhe ruajnë atë nga dëmtimi i radikaleve të lira.


Sasia: 50 mL

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë, në qafë dhe në dekolte.


CC Complete Cream for Eyes

CC Complete Cream for Eyes është  krem   krem për lëkurën e syve i pigmentuar që ofron hidratim dhe elasticitet në zonën rreth syve.

Zbeh dukshëm rrathët e errët deri në 52% në vetëm 60 ditë.

Redukton vijat e imta rreth syve.

Siguron mbulim natyral.

I përshtatshëm edhe per djemtë për rrathët e errët rreth zonës së syve.

* Hulumtimi i kryer nga Universiteti i Athinës me 21 femra. 7 në 10 femra përjetuan një reduktim prej 52% të rrathëve të errët në 60 ditë.

 

Veçoritë e produktit

-Hexapeptide: rigjeneron zonën rreth syve.

-Alginati me peshë të lartë molekulare: formon një mburojë të padukshme mbrojtëse ndërsa uji i pasuruar i detit tonifikon menjëherë pamjen e lëkurës, zvogëlon fryrjen dhe zbut zonën e syve.

-Qelizat natyrore dhe Trimethyl Glycine: mbushin rrudhat dhe ofrojnë hidratim të thellë të lëkurës.

-Squalene dhe Vaji  Abyssinian: përmirësojnë elasticitetin e lëkurës.


Sasia: 15 mL

 

Përdorimi

Aplikojeni CC Complete Cream for Eyes me / ose në vend të korrektorit.  Kremi mund të aplikohen në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura