Kategorite See All >

Very Clear Acne Scrub

DERMA E (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,450.00Lekë /113gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMA E - Very Clear Acne Scrub

Me Anti-Blemish Complex + Aloe vera qetësuese, rigjeneruese dhe grimca gërryese nga misri ky është scrubi që i duhet lëkurës tuaj me probleme.

•Pastron lëkurën nga qelizat e vdekura

•Zhbllokon poret nga papastërtitë

•Parandalon formimin e pikave të zeza.

•Lëkurë e freskët dhe e pastër.

Veçoritë e produktit

Zgjidh DERMA E sepse:

  • Prodhim cilësor amerikan
  • E  çertifikuar ECO, non GMO
  • Pa konservues, shtesa të dëmshme kimike!

Sasia:113gr

Përdorimi

Përdoret dy herë në javë. Aplikojeni në lëkurë të lagur.

Pastroni butësisht zonat e dëshiruara me lëvizje rrethore deri në 1 minutë. Shpëlahet tërësisht me ujë të ngrohtë.

Përbërësit

Active Ingredient: Salicylic acid 2.0%.Inactive Ingredients: Purified water, cetyl alcohol (plant derived), prunus armeniaca (apricot) seed powder, glyceryl stearate citrate (vegetable derived), hydroxypropyl starch phosphate (sugar starch), caprylic/capric triglyceride (vegetable derived), glycerin (vegetable derived), stearic acid (vegetable derived), decyl glucoside (plant derived), melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, lavandula angustifolia (lavender) oil, aniba rosodora (rosewood) wood oil, salix alba (white willow) bark extract, allantoin, organic aloe barbadensis (aloe vera) gel extract*, organic simmondsia chinensis (jojoba) seed oil*, organic chamomilla recutita (matricaria) flower extract*, xanthan gum, polysorbate 60, polysorbate 20, glyceryl stearate SE, potassium sorbate, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin. *Certified Organic Ingredients.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura