Kategorite See All >

Very High Protection Cleanance Spf 50+

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,890.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
2,601.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

AVENE - Very High Protection Cleanance Spf 50+

Mbrojtje për lëkurat e yndyrshme me tendence akneike dhe të ndjeshme ndaj rrezeve të diellit. Ka një konsistence fluide, te mëndafshte që nuk yndyros. Matifikon lëkurën e yndyrshme.

Falë formulimit me principe aktive "sunsitive protection", ky krem është mjaft efektiv.

Pre-tocoferil; prekursor fotombrojtës i vitaminës E, mbrojtës qelizor komplementar falë veprimit antioksidues.

Ujë Termal i Avene; me veprim qetësues, anti-irritues.

Pa paraben. Pa silikon.

Veçoritë e produktit

SPF 50.

Për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.

Lëkurë të ndjeshme.

Sasia: 50ml

Përdorimi

Aplikoni kremin në fytyrë në mënyrë uniforme para çdo ekspozimi në diell.

Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). C12-15 ALKYL BENZOATE. METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO]. WATER (AQUA). DIISOPROPYL ADIPATE. ISODECYL NEOPENTANOATE. SILICA. DICAPRYLYL CARBONATE. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE. ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE POTASSIUM CETYL PHOSPHATE. DECYL GLUCOSIDE. 1,2-HEXANEDIOL. C10-18 TRIGLYCERIDES. GLYCERYL LAURATE. VP/EICOSENE COPOLYMER. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. BENZOIC ACID. BUTYLENE GLYCOL. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL BEHENATE. GLYCERYL DIBEHENATE. GLYCERYL STEARATE. OXOTHIAZOLIDINE. PEG-100 STEARATE. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. TRIBEHENIN. XANTHAN GUM. ZINC GLUCONATE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura