Kategorite See All >

Virgin Cold Pressed Rose Hip Oil

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,050.00Lekë /30 mL
Cmimi ulur:
5,690.00Lekë /30 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Virgin Cold Pressed Rose Hip Oil

Virgin Cold Pressed Rose Hip Oil nga The Organic Pharmacy është prodhuar për t’iu kthyer gjallërinë flokëve tuaj të thatë dhe fytyrës tuaj.

Duke kombinuar Vajin e trëndafilit me Vitaminën E në këtë produkt, ky vaj hidraton lëkurën tuaj, redukton rrudhat në lëkurën tuaj, mbron lëkurën tuaj nga rrezet e diellit si dhe zvogëlon njollat në lëkurë.

Ideale për këto shqetësime: hiperpigmentim, thatësi dhe dehidrim, shenja në lëkurë, flokë të dëmtuar, dëmtime nga dielli, rrudha.

Një përqindje e lartë e acideve yndyrore, acid tretinoik dhe kartenoideve kryesore, si betakarotina, janë disa nga vetitë e mrekullueshme që gjenden në këtë përzierje.

 

Testuar klinikisht se kthen butësinë në lëkurë, (vlerësuar 20 minuta pas një aplikimi të vetëm), dhe redukton pamjen e rrudhave (vlerësuar pas 28 ditësh të aplikimit dy herë në ditë).

 

Aktiviteti antioksidues i konfirmuar nga testi in vitro.


99.9% Organik.

Vaj i trëndafilit: provuar klinikisht për të zvogëluar njollat dhe për të rigjeneruar lëkurën.


Përdorimi

Aplikoni dy pika në lëkurë dy herë në ditë.

Për të përmirësuar flokët e dëmtuar nga dielli, maszhoni dy pika nga vaji në flokë të lagur pas larjes.

 

Përbërësit

Rose Hip (Rosa Canina) Oil*, Sweet Orange (Citrus Aurantium Dulcis)*, Sunflower Oil (Helianthus Annus), Frankincense (Boswellia Serrata), Fragrance, Vitamin E (Tocopherol), Limonene, Linalool, Citral. *Organic Ingredient

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura