Kategorite See All >

Vitalfan Antichute Progressive

René Furterer (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,800.00Lekë /30 kapsula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

René Furterer - Vitalfan Antichute Progressive

René Furterer Vitalfan Progressive Hair Loss është një suplement dietik i formuluar veçanërisht për të luftuar rënien hormonale dhe të trashëguar të flokëve. I paraqitur në një format kapsule praktike, ky suplement kombinon vetitë e vitaminave të shumta me ekstraktin e lakërishtes, një agjent i fuqishëm hidratues që ndihmon në ruajtjen e skalpit të kokës pa infeksione. Vitamina B8 nxit metabolizmin e makro-ushqyesve, siç është keratina e flokëve, ndërsa vitamina B6 ndihmon në rregullimin e aktivitetit hormonal, dhe biotina redukton inflamacionin dhe luan një rol të rëndësishëm në shëndetin e flokëve, lëkurës dhe thonjve.

Kur integrohet me një dietë të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme, kjo përzierje komplekse e përbërësve natyralë siguron që flokët dhe skalpi të jenë të mbrojtur, të shëndetshëm dhe të aftë të rikuperojnë forcën dhe energjinë e tyre natyrale.


Veçori të produktit:

-i përshtatshëm për personat me rënie hormonale dhe të trashëguar të flokëve

-mosha 20+ 

-përmban 30 kapsula

-stimulon mikroqarkullimin në lëkurën e kokës, ruan hidratimin afatgjatë

-ekstrakti i lakërishtës është një agjent i fuqishëm hidratues, i cili ndihmon në ruajtjen e skalpit të kokës pa infeksione

-biotina, një vitaminë e tretshme në ujë, pjesë e familjes së vitaminave B, redukton inflamacionin dhe luan një rol të rëndësishëm në shëndetin e flokëve, lëkurës dhe thonjve.


Përdorimi:

Merrni 1 kapsulë çdo ditë, gjatë ose menjëherë pas vaktit. Për rezultate më të mira, përsëriteni për 3 muaj.


Përbërësit:

GELATIN, SUNFLOWER OIL, GLYCERIN, SOYA LECITHIN, CORN STARCH, BEESWAX, FLAVOR, TITANIUM DIOXIDE, FD& C YELLOW 5, COPPER, CHLOROPHYLLIN, FD& C BLUE 1

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura