Kategorite See All >

Volumea Volumizing Foam

René Furterer (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,600.00Lekë /200 ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

René Furterer - Volumea Volumizing Foam

René Furterer Volumea Foam është një shkumë volumizuese me një mbajtje të zhdërvjellët dhe të lehtë, i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. I butë dhe i lehtë, kjo shkumë shton volum dhe strukturë për flokët e imët për shkak të përfitimeve të tij natyrore dhe me bazë bimore. Ekstrakti i karobit, një përbërës kyç, ngjitet në çdo fije floku delikate, duke krijuar pamjen e volumit të lehtë dhe pa peshë, ndërsa pantenoli, një agjent hidratues popullor, i krijo strukturë dhe formë flokëve. Flokët e butë, me shkëlqim, të imët përgatiten për stilim dhe arrijnë volum të kontrolluar me vetëm një aplikim, duke mbetur të skalitur dhe të gjallërueshëm gjatë gjithë ditës.


Veçori të produktit:

-flokë të imët, humbje volumi dhe vitaliteti

-mosha: 10+

-zbut flokët, siguron volum afatgjatë, minimizon efektin statik

-formuluar pa parabene

-ekstrakti i karobit, një përbërës aktiv krejt i ri në botën e kozmetikës, përmban polisakaride që ngjiten në mënyrë të padukshme në çdo fije floku, duke e mbrojtur atë dhe duke shtuar volumin nga rrënja në majë

-panthenoli hidraton, trashet dhe shton trupin dhe kërcimin tek flokët e imët ose të sheshtë.


Përdorimi:

Shpërndani shkumën volumizuese René Furterer Volumea përmes flokëve duke u fokusuar te rrënjët. Krehni me një krehër me dhëmbë të gjerë për shpërndarje të barabartë dhe mos e shpëlani. Vazhdoni të stiloni si zakonisht. Mund të përdoret sa herë të dëshironi.


Përbërësit:

WATER (AQUA). BUTANE. POLYQUATERNIUM-68. PROPANE. CETEARETH-20. CETRIMONIUM CHLORIDE. CITRIC ACID. ETHYLHEXYLGLYCERIN. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERIN. HYDROLYZED CERATONIA SILIQUA GUM EXTRACT. HYDROXYETHYLCELLULOSE. ISOBUTANE. PANTHENOL. PANTOLACTONE. PHENOXYETHANOL. SODIUM CHLORIDE. VP/VA COPOLYMER.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma