Kategorite See All >

Waterproof Mascara

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,075.00Lekë /9mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Waterproof Mascara

Rimel Waterproof (kundër ujit) për efekt më intensiv dhe qerpikë më të gjatë. Me vetëm një kalim qerpikët janë më të gjatë dhe shikimi më intensiv. Formulë e pasur me Vitaminë E, dyll bletësh dhe një derivat të vajit të linit që ushqejnë dhe zbusin qerpikët.

Pa parfum.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 9 ml

Efekti kundër ujit i aprovuar.

Përdorimi

Aplikojeni duke u nisur nga rrënja në gjatësinë e qerpikëve.

Përbërësit

Isododecane, Paraffin, Cera Alba (Beeswax), Disteardimonium Hectorite, Trimethylsiloxysilicate, Talc, VP/Eicosene Copolymer, C12-16 Alcohols, Polybutene, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Trihydroxystearin, Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene, Phenoxyethanol, Lecithin, Palmitic Acid, Tocopheryl Acetate, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Tocopherol, CI 77499 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura