Kategorite See All >

Wellbaby Multi-Vitamin Liquid

VITABIOTICS (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,500.00Lekë /150ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

VITABIOTICS - Wellbaby Multi-Vitamin Liquid

Shtesë ushqimore që përmban një kombinim të balancuar të 14 vitaminave dhe mineraleve si dhe dhe mjalt të zgjedhura me kujdes për foshnja dhe fëmijë të vegjël.

  • Forcon sistemin imunitar Mbështet formimin e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm.
  • Ndihmon formimin e indeve.
  • Ndihmon në mbajtjen e funksionit të memories dhe perfomancës së trurit tek fëmijët.

Sasia:150 mL

Përdorimi

  • Foshnjet (4-6 muaj): 2.5ml (1/2 lugë kafe) në ditë.
  • Fëmijët (7 muaj-4 vite): 5ml (1 lugë kafe) në ditë.

Luga të lahet dhe të thahet mirë para përdorimit ( mos e sterilizo). Përmbajtja e sirupit nga luga mund të përzihet me lëng apo qumësht. Tunde para përdorimit ! Të ruhet në temperaturë nën 25 C.  

Përbërësit

Vitamin A 133?g RE , Vitamin D 7?g, Vitamin E  5mg TE, Vitamin C 30mg ,Tiamin 0.5mg   Riboflavin 0.8mg, Niacin 6mg NE  Vitamin B6  0.5mg, Folacin 80?g Vitamin B12 1?g ,Acid Pantotenik 2mg  Hekur 4mg,Zink 2.5mg, Bakër 150?g ,  Mjaltë  500mg  

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura