Kategorite See All >

Wellwoman 70+

VITABIOTICS (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,500.00Lekë /30 tableta

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

VITABIOTICS - Wellwoman 70+

Formulim, që kombinon 26 vitamina, minerale dhe elemente të tjera, të nevojshme për të plotësuar kërkesat nutricionale të femrave mbi 70 vjeç.

  • Kombinimi i bakrit me vitaminën B1 dhe hekurin ndihmon në çlirimin e energjisë dhe funksionimin normal të zemrës.
  • Vitamina B6, B12 dhe acidi folik marrin pjesë në formimin e qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës.
  • Hekuri, jodi, zinku dhe acidi pantotenik ndihmojnë në funksionet konjitive.
  • Vitamina C, vitamina E dhe seleni mbrojnë nga stresi oksidativ.
  • Formulimit i është shtuar dhe vitamina D e nevojshme për kockat.

Nuk zëvëndëson dietën ushqimore.

Sasia:30 tableta

Përdorimi

Këshillohet 1 tabletë në dite pas vaktit kryesor.

Tableta pihet me ujë. Nuk përtypet.

Përbërësit

Bulking Agents: Maltodextrin & Microcrystalline Cellulose, Vitamin C (Ascorbic Acid [Carriers: Hydroxypropylmethylcellulose & Tartaric Acid]), Zinc Sulphate, Niacin (Nicotinamide), Tablet Coating (Hydroxypropylmethylcellulose, Polydextrose, Talc, Maltodextrin, Medium Chain Triglycerides. Natural Source Colours [Titanium Dioxide, Iron Oxide Yellow, Copper Chlorophyllin]), Ferrous Fumarate, Thiamin (Vitamin B1 as Mononitrate), Phosphatidylcholine (from Soya), Silicon Dioxide, Anti-Caking Agents: Stearic Acid & Magnesium Stearate, Alpha Lipoic Acid, Vitamin E (D Alpha Tocopheryl Acid Succinate) (from Soya), Citrus Bioflavonoids, Vitamin B6 (Pyridoxine HCI), L-Carnitine Tartrate, Crosslinked Cellulose Gum, Betacarotene (Carriers: Starch, Water, Antioxidant: DL-Alpha Tocopherol), Vitamin D3 (Cholecalciferol, Acacia, Sucrose, Corn Starch, Medium Chain Triglycerides, Antioxidant: DL-Alpha Tocopherol), Lutein Esters (Sugar, Natural Vitamin E, Ascorbyl Palmitate, Gum Acacia, Hydroxypropylmethylcellulose, Zeaxanthin Esters), Co-Enzyme Q10, Pantothenic Acid (as Calcium Salt), Riboflavin, Copper Sulphate, Manganese Sulphate, Hydroxypropylmethylcellulose, Chromium Trichloride, Sodium Selenate, Folic Acid (as Pteroylmonoglutamic Acid), Potassium Iodide, Vitamin B12 (Cyanocobalamin), Biotin.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura