Kategorite See All >

White Silk Anti-Spot Intensive Treatment

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,189.00Lekë /30mL
Cmimi ulur:
4,151.20Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF-White Silk Anti-Spot Intensive Treatment

White Silk Anti-Spot Intensive Treatment është një serum anti-yndyror I përbërë me acid Glikolik 9.8% i cili ka veti zbardhuese. Zbardh njollat e errëta dhe uniformon tonin e lëkurës.

Pa paraben

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Për të gjithë tipet e lëkurës.

Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë në fytyrë të pastër.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura