Kategorite See All >

White Silk Face Localized Gel

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,860.00Lekë /15mL
Cmimi ulur:
3,088.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF- White Silk Face Localized Gel

Xhel për fytyrën me kompleksin Spot Correct dhe Vitamin PP ka një veprim të shpejtë që mund të zvogëlojë intensitetin e njollave kafe në fytyrë.

Tekstura e saj në xhel mundëson aplikimin me lehtësi, preçision dhe të përthithet shpejt nga lëkura.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në mëngjes dhe mbrëmje direkt në njollë derisa të përthithet plotësisht.

Vazhdoni trajtimin për të paktën dy muaj dhe, bazuar në rezultatet e marra, vazhdoni trajtimin edhe për 30 ditë të tjera.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura