Kategorite See All >

Whitening Peel Off Mask

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,035.00Lekë /30 gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produkin

Dermastir – Whitening Peel Off Mask

Whitening Peel Off Mask është maska ideale për zbardhjen e lëkurës me lloje të ndryshme të pigmentimit. Whitening Peel Off Mask është

një trajtim i veçantë okluziv për lëkurën me ngjyrë të parregullt dhe shenja të pigmentimit. Kjo maskë parandalon formimin e mëtejshëm të

pigmentimit dhe njollave të errëta.

Maskë monodoze.

Parandalon formimin e njollave në lëkurë.

Përmirëson mikroqarkullimin e gjakut në lëkurë.

 

Përdorimi

Përzieni përmbajtjen e paketimit me 90 ml ujë. Me anë të një spatule përzieni shpejtë  për një minut në mënyrë që të merrni një pastë

homogjene. Vendosni maskën në të gjithë fytyrën. Lëreni maskën të veprojë për të paktën 15 minuta. Hiqni maskën duke e qëruar atë.

 

Përbërësit

DIATOMACEOUS EARTH, ALGIN, CALCIUM SULFATE, CI 77891, TETRASODIUM PYROPHOSPHATE, SODIUM ASCORBATE, AQUA, VITIS VINIFERA FRUIT EXTRACT, DISODIUM EDTA, SODIUM

HYDROXIDE, SODIUM METABISULFITE, SODIUM SULFITE, BUTYLENE GLYCOL, MORUS ALBA ROOT EXTRACT, SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT, SAXIFRAGA SARMENTOSA EXTRACT.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura