Kategorite See All >

Wild Anti-OX Collection

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,900.00Lekë /set
Cmimi ulur:
4,990.00Lekë /set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Si të ndjehesh cdo ditë e ledhatuar? Përdor produktet me veti antioksdante nga Natura Siberica. I jep lëkurës shkëlqim, hidratim dhe qetësim.  


Detaje mbi produktet  


Anti OX Wild Blueberry Cream to foam face cleanser

  Larësi kremoz në formë shkume pastron butësisht dhe largon papastërtitë e make up-it. Ai hidraton në thellësi, ushqen lëkurën, qetëson dhe zbardh fytyrën në mbrëmje. Larësi është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.     

Anti OX Wild Blueberry Renewing jam face scrub  

Boronicat janë të pasura me beta karoten dhe vitamina B, të cilat shtojnë shkëlqim, duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar. Ky trajtim i ofron lëkurës një pastrim të thellë. Pastron në mënyrë efektive poret, rinovon, njëtrajtëson tonalitetin e lëkurës dhe e bën atë të ndihet e lëmuar.  


Anti Ox Wild Blueberry Renewing face serum  

Ky serum rinovues i fytyrës është një shpëtim i vërtetë për lëkurën e lodhur. Zgjat rininë e lëkurës, e fuqizon atë, duke rikthyer tonin dhe shkëlqimin e saj natyral.  


  Anti OX Wild Blueberry Awakening day face cream SPF20  

I krijuar posaçërisht për jetën në qytet, ky krem ​​gjallërues për ditën hidraton thellësisht lëkurën, duke e lënë atë të butë e rrezatuese dhe duke minimizuar faktorët e pafavorshëm të mjedisit. SPF 20 mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB. E pështatshme për të gjitha llojet e lëkurës.    


  Anti Ox Wild Blueberry Overnight renewing face cream mask

  Ky krem nate-maskë për fytyrën vepron si një superhero gjatë natës. Ndihmon në zbutjen e vijave të imëta dhe barazimin e tonit të lëkurës për ta bërë fytyrën tuaj të duket e freskët dhe rrezatuese kur zgjoheni. Ndihmojnë në riparimin e lëkurës, qetësojnë irritimet dhe inflamacionet, hidratojnë në thellësi dhe zbusin lëkurën. 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura