Kategorite See All >

Xeracalm A.D Cream

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,200.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
2,720.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

AVENE - Xeracalm A.D Cream

XeraCalm A. D nga Avene për lëkurë mjaft të thatë me tendence atopike.

Kompleksi l-modulia®, qëtëson kruarjet e lekurës që lidhen me tharjen e lëkurës. Qëtëson skuqjet.

CER-OMEGA do ristrukturojnë dhe ushqejnë lëkurën.

Uji Termal I Avène, qetëson lëkurën.


Veçoritë e produktit

  • Për lëkurë me tendencë atopike
  • Lëkurë të thatë
  • Lëkurë e cila irritohet lehtë për shkak se është mjaft e thatë
  • Pa konservues
  • Pa parfum
  • Pa alkool
  • Për të rritur, fëmijë dhe foshnje
  • Sasia: 200mL


Përdorimi

Aplikoni kremin XeraCalm A.D 1-2 herë në ditë në zonat e thata të fytyrës dhe trupit.


Përbërësit

AVENE THERMALE SPRING WATER (AVENE AQUA). GLYCERIN. MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). CETEARYL ALCOHOL. OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL (OENOTHERA BIENNIS OIL). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CETERARYL GLUCOSIDE. AQUAPHILUS DOLOMIAE EXTRACT. ARGININE. CARBOMER. EVENING PRIMROSE OIL :PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS. GLYCINE. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. WATER (AQUA).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura