Kategorite See All >

Xerolact Atopic Cleansing Oil

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
0.00Lekë - 2,360.00Lekë /250 mL
Cmimi ulur:
0.00Lekë - 1,888.00Lekë /250 mL

Units:
Sasi:
(0 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL -  XEROLACT ATOPIC CLEANSING OIL

Rilastil Xerolact Atopic është një pastrues për trup dhe fytyrë. I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Mund të përdoret nga foshnjët, fëmijet dhe të rriturit. Përmban Omega 3,6,7 dhe 9, Vitaminë E dhe F.

Veçoritë e produktit

Hipoalergjenik. Testuar klinikisht. Pa parfum,  sapun, alkol, ngjyrues dhe derivate të grurit.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 250mL            

Përbërësit

C12-15 Alkyl Benzoate • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Paraffinum liquidum (Mineral Oil) • Petrolatum • Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate • Polyglyceryl-3 Caprate • Aqua (Water) • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil • Tocopheryl Acetate • Ethylhexylglycerin • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Lactic Acid • Ethyl Linolenate • Plukenetia volubilis Seed Oil • Passiflora Incarnata Seed Oil • Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Ethyl Oleate • Olea europaea (Olive) Fruit Oil • Ethyl Linoleate • Hippophae rhamnoides Extract • Lecithin • Caprylic/Capric Triglyceride • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Tocopherol • Propylene Glycol.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura