Kategorite See All >

Xerolact Balsam 18%

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,275.00Lekë /100mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL XEROLACT  BALSAM18%

Rilastil Xerolact Balsam 18% është një trajtim zbutës dhe qetësues studiuar për të luftuar hipekeratozin e lokalizuar. Rikthen elasticitetin lëkurës.

Ideal për një trajtim ndihmës në rastet e hipërkeratoze të lokalizuar tek brrylet, gjunjët, thembra.

Veçori të produktit      

Laktat natriumi: lufton hipërkeratozen

GjalpI shea: jep butësi, elsaticitet dhe qetëson zonat e dehidratuara dhe me skuama

Vitamina E dhe Glicerina: jep komfort lëkurës

Pa paraben dhe derivate të grurit

Hipoalergjenik

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Testuar dermatologjikisht, klinikisht dhe mikrobiologjikisht.

Sasia: 100mL


Përdorimi

Aplikojeni 1-2 herë në dite, këshillohet pas dushit, në zonat e thata, me skuama.

Përbërësit

Aqua (Water) - Sodium Lactate - Glycerin - Isohexadecane - Isononyl Isononanoate - Cyclopentasiloxane - PEG-30 Dipolyhydroxystearate - Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate - Butyrospermum parkii (Shea) Butter - Hydrogenated Castor Oil - Magnesium Sulfate - Tocopheryl Acetate - Zea mays (Corn) Oil - Sodium DNA - Cetyl Dimethicone - PEG-8 - Tocopherol - Ascorbyl Palmitate - Ascorbic Acid - Citric Acid - Phenoxyethanol - Ethylhexylglycerin - Parfum (Fragrance). in vendita online su www.farmaciaigea.com

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura