Kategorite See All >

Xerolact (E) concentrate cream 30%

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,705.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL -  XEROLACT (E) CONCENTRATE CREAM 30%

Rilastil Xerolact (E) është një krem hidratant ekstrem. Kthen elasticitetin fiziologjik të lëkurës.

Acid hialuronik: jep elasticitetin dhe butësinë në zonat e trajtuara duke favorizuar rigjenerimin e lëkurës

Laktat natriumi: normalizon shtresën e lëkurës

Vitaminea E, gjalp shea dhe glicerina: zbusin lëkurën

Niveli i hidratimit në lëkurë normalizohet dhe shtresa e lëkurës nuk është më aq e shpeshtë.

Sasia:40mL

Përdorimi

Aplikoni 1-2 herë në ditë në zonat ku është e nevojshme. Keshillohet të përdoret pas dushit.

Përdoreni për një cikel prej 30 ditesh ose sipas keshillës së mjekut.

Përbërësit

Aqua (Water) • Sodium Lactate • Isononyl Isononanoate • Glycerin • Polysilicone-11• Octyldodecanol • Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer • Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Polyacrylate Crosspolymer-6 • Tocopheryl Acetate • Zea mays (Corn) Oil • Sodium DNA • Polysorbate 60 • Sorbitan Isostearate • Lactic Acid •Octyldodecyl Xyloside • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • Silica • PEG-8 • Isoceteth-10 • Laureth-12 • t-Butyl Alcohol • Tocopherol • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol •Ethylhexylglycerin • Parfum (Fragrance). in vendita online su www.farmaciaigea.com

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura