Kategorite See All >

Xerolact Lotion 12%

RILASTIL (1 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,295.00Lekë /250mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - XEROLACT  LOTION 12%

Trajtim i përditshëm i lëkurës me tendencë xerotike (të thatë), dhe është ndihmues në rastet e psoriazes, ekzemes kronike. Normalizon trashësine e shtresës së kornesë në zonat e lokalizuara.

Përmban: Acid hialuronik, Vitaminë E, glicerine dhe gjalp shea. Zbusin, qetësojne dhe bëjnë lëkurën më elastike.

Rezultati është një lëkurë e hidratuar, e lëmuar dhe elastike.

Sasia: 250mL                         

Përdorimi

Aplikojeni 1-2 herë në ditë në lëkurë të thatë.

Këshillohet përdorimi pas dushit.

Përbërësit

Aqua (Water) • Sodium Lactate • C12-15 AlkylBenzoate • Isohexadecane • Glycerin • Cyclopentasiloxane • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Tocopheryl Acetate •Zea mays (Corn) Oil • Sodium DNA • Hydrogenated Castor Oil • Cetyl Dimethicone • Magnesium Sulfate • PEG-8 • Tocopherol • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol •Ethylhexylglycerin • Parfum (Fragrance).

Albina

14-12-2020

Kremi im i preferuar pas dushit, lekura ndihet shume e hidratuar dhe 2 dite pas dushit!

Produkte te lidhura