Kategorite See All >

Xerolat Atopic Cleansing Oil

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,360.00Lekë - 3,220.00Lekë /250mL

Sasi:
Sasi:
(19 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Xerolat Cleansing Oil

Formulim i përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të fytyrës dhe trupit tuaj.
Mund të përdoret nga bebe, fëmijë dhe të rritur.
Ushqen, zbut lëkurën dhe i rikthen asaj ndjesinë e komfortit.

Përmban:
-Omega 3 me veti zbutëse (vjen nga vaji i bimës Plukenetia Volubilis dhe vitamina F).
-Omega 6 me veti rigjeneruese (vjen nga vaji i bimës Plukenetia Volubilis, vaji i lule sahatit, gjalpi shea, vaji i lulediellit dhe vaji i krundeve të orizit).
-Omega 7 me veti rigjeneruese (që vjen nga vaji i bimës sea buckthorn).
-Omega 9 me veti mbrojtëse të qelizave nga faktorët dëmtues (vjen nga vaji i bimës Plukenetia Volubilis, vaji i lule sahatit, vaji jojoba, gjalpi shea, vaji i lulediellit dhe vaji i krundeve të orizit).

Veçoritë e produktit

Pa SLS dhe pa SLES.
Pa parabenë.
Pa parfum dhe pa alkool.
Pa ngjyrues dhe pa derivate të grurit.
Hipoalergjik.
Testuar dermatologjikisht dhe nën kontrollin e pediatrëve.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet vaji në lëkurë të njomë. Kur përdoret për të sapolindurit, rekomandohet të mos shpëlahet me ujë.

Përbërësit

C12-15 Alkyl Benzoate • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Paraffinum liquidum (Mineral Oil) • Petrolatum • Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate • Polyglyceryl-3 Caprate • Aqua (Water) • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil • Tocopheryl Acetate • Ethylhexylglycerin • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Lactic Acid • Ethyl Linolenate •Plukenetia volubilis Seed Oil • Passiflora Incarnata Seed Oil • Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Ethyl Oleate •Olea europaea (Olive) Fruit Oil • Ethyl Linoleate •Hippophae rhamnoides Extract • Lecithin • Caprylic/Capric Triglyceride • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Tocopherol • Propylene Glycol.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura