Bioactive Hair Treatment Anti - loss

Detaje mbi produktin Farmagan - Bioactive Hair Treatment Anti - loss Shampo me ekstrakt xhensen, rodhe, vitamina...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,067
Lek 2,067
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,067
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Bioactive Hair Treatment Anti - loss

Vendor: Farmagan

Bioactive Hair Treatment Anti - loss

Lek 2,067

Vendor: Farmagan

Bioactive Hair Treatment Anti - loss

Lek 2,067

Detaje mbi produktin
Farmagan - Bioactive Hair Treatment Anti - loss
Shampo me ekstrakt xhensen, rodhe, vitamina dhe përbërës të tjerë aktivë, karakteristikë për luftimin e rënies së flokëve. PH neutral, shampo tonifikuese dhe gjallëruese, e cila ndihmon në rikthimin e procesit të rritjes së flokëve.

Udhëzime për përdorim: aplikoni shampon në flokë të lagur. Lëreni për 5 minuta, më pas shpëlajeni.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products