Bioactive Sun Intensive Moisturising Conditioner

Detaje mbi produktin Farmagan – Bioactive Sun Intensive Moisturising Conditioner Nje balsam thellesisht hidratues, ideal vecanesisht pas...
Brandi: Farmagan
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,366 ALL
Lek 2,366 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,366
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Bioactive Sun Intensive Moisturising Conditioner

Vendor: Farmagan

Bioactive Sun Intensive Moisturising Conditioner

Lek 2,366

Vendor: Farmagan

Bioactive Sun Intensive Moisturising Conditioner

Lek 2,366

Detaje mbi produktin

Farmagan – Bioactive Sun Intensive Moisturising Conditioner

Nje balsam thellesisht hidratues, ideal vecanesisht pas ekspozimit ne diell, ujit te kripur apo klorit. Floket pas perdorimit do te jene me te hidratuara, shkriftohen lehtesisht dhe jane te bute. Vaji i farave te linit eshte natyralisht i pasur me vitamin E dhe F, acid lionelik ( Omega 3) dhe beta karroten, te cilet ndihmojne ne parandalimin e yndyres se tepert apo zbokthit.
Permban gjithashtu vaj jojoba dhe vaj orizi.

Aplikimi: Aplikojeni ne gjithe gjatesine e flokeve dhe mbajeni per 5-10 minuta. Shperlajeni mire me uje.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products