Body-Lift Expert Anti Aging Remodelling Cream

Detaje mbi produktin LIERAC - Body-Lift Expert Anti Aging Remodelling CreamTransformoni lëkurën me kremin Lierac Body-Lift Expert, një trajtim...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,910 ALL
Lek 6,910 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,910
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Body-Lift Expert Anti Aging Remodelling Cream

Vendor: LIERAC

Body-Lift Expert Anti Aging Remodelling Cream

Lek 6,910

Vendor: LIERAC

Body-Lift Expert Anti Aging Remodelling Cream

Lek 6,910

Detaje mbi
produktin

LIERAC - Body-Lift Expert Anti Aging Remodelling CreamTransformoni lëkurën me kremin Lierac Body-Lift Expert, një trajtim kundër plakjes i cili përmban përbërës aktivë për të ushqyer thellë dhe për të dhënë një efekt të dukshëm forcues. Kremi përthithet me shpejtësi në lëkurë për të dhënë hidratim të menjëhershëm, duke punuar për të rafinuar shtresën sipërfaqësore dhe për të dhënë një lëkurë më të lëmuar, të njëtrajtëshme dhe teksturë e tonifikuar. 
Veçori të produktit:-zbut dukshëm lëkurën
-rikthen elasticitetin e lëkurës
-përthithet lehtësisht në lëkurë
-nuk lë ndjenjë yndyre-aromë e freskët dhe që zgjat
Përdorimi:Masazhoni me lëvizje rrethore në të gjithë trupin deri sa lëkura ta përthithë mirë. Kushtojini vëmendje zonave të prirura për dobësim të lëkurës (brenda e krahëve dhe kofshëve, stomakut, etj.). Përdoreni çdo ditë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.Përbërësit:Water (Aqua], Glycerin, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sucrose Polystearate, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Candelilla/Jojoba/Rice Stearate, Fragrance Bran (Parfumpolyglyceryl-3 ), Microcrystal.¬] Esters.Line Cellulose, Cichorium Intybus [Chicory Root Oligosaccharides, Hydrogenated, Polyisobutene, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Hibiscus Sabdariffa Fl.Dwer Extract, Sodium Polyacr'ytate, Sodium Stearoyl Lactylate, Propanediol, Caprylhydroxamic Acid, Cellulose Gum, Gardenia Tahitensis Flower, Methylsilanol Mannuronate, Sodium Hyawronate, Caesalpinia Spinosa Gum, Gluconol.Actone, Bobgunnia Madagascariensis Wood, Tocopherol, Silica, Sorbic Acid, Diacetate, Chlorphenesin, So Titanium Salicylate, Dioxide Citric [Cl Acid, 778?11, Tin Synthetic Oxide (Cl 778611, Fluorphlogopi Red 33 [Cl , 17200), Sodium Hydroxide.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products