Cleansing White Clay Mask

Detaje mbi produktin Korff – Cleansing White Clay Mask Cleansing White Clay Mask nga Korff është maskë...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,470 ALL
Lek 2,470 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,470
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Cleansing White Clay Mask

Vendor: KORFF

Cleansing White Clay Mask

Lek 2,470

Vendor: KORFF

Cleansing White Clay Mask

Lek 2,470

Detaje mbi produktin
Korff – Cleansing White Clay Mask
Cleansing White Clay Mask nga Korff është maskë pastruese e përbërë me argjilë të bardhë.
Argjila e bardhë ngushton poret e lëkurës si dhe bën reduktimin e tepërt nga lëkura. Përmban gjithashtu Zink dhe Carollina officinalis të cilët bashkëveprojnë në formulë dhe rregullojnë saasinë e tepërt të yndyrës në lëkurë si dhe minimizon shkëlqimin e lëkurës e cila shkaktohet nga yndyra e tepërt ën të.
Mentoli i jep lëkurës efekt qetësues ndërsa ekstrakti i çajit jeshil ka efekt energjizues.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.
I përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.

Përdorimi
Aplikojeni produktin në lëkurë të pastër dhe lëreni të veproj përreth tre minuta. Shpëlajeni me ujë të vakët.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products