Dexyane MED Palpebral Cream

Detaje mbi produktin Ducray - Dexyane MED Palpebral CreamKremi Ducray Dexyane MED Palpebral është kremi ideal për ekzemën...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,500 ALL
Lek 2,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Dexyane MED Palpebral Cream

Vendor: DUCRAY

Dexyane MED Palpebral Cream

Lek 2,500

Vendor: DUCRAY

Dexyane MED Palpebral Cream

Lek 2,500

Detaje mbi produktin

Ducray - Dexyane MED Palpebral CreamKremi Ducray Dexyane MED Palpebral është kremi ideal për ekzemën e qepallave të syve. Ekzema zakonisht karakterizohet nga thatësi e fortë, skuqje dhe kruajtje. Mund të prekë bebet, fëmijët dhe të rriturit. Ndihmon në trajtimin dhe reduktimin e ekzemës atopike ose ekzemës së kontaktit në zonën e qepallave.Ky krem ​​ndihmon në rivendosjen e barrierës së lëkurës dhe gjithashtu kufizon ngjitjen bakteriale që ndihmon në reduktimin e përsëritjes.Veçoritë e produktit-ndihmon në rivendosjen e barrierës së lëkurës-ofron lehtësim të menjëhershëm-ndihmon në reduktimin e skuqjes, acarimeve, kruajtjes dhe dhimbjes-kufizon ngjitjen bakteriale, ndihmon në reduktimin e përsëritjes së ekzemës së qepallave-Formuluar pa: alkool, kortizon, parfum, parabene, silikone, sulfate-Glicerina tërheq ujin dhe e lidh atë me lëkurën, duke e mbajtur atë të hidratuar dhe gjithashtu të mbrojtur nga burimet mjedisore të acarimit-Acidi glicirretinik ndihmon në qetësimin e lëkurës dhe minimizimin e shenjave të sensibilizimit-Acidi hidroksidecenoik ka veti anti-inflamatore duke ndihmuar kështu në reduktimin e inflamacionit-Shea Butter ushqen thellësisht lëkurën
Përdorimi

Aplikoni kremin ​​Ducray Dexyane MED Palpebral një ose dy herë në ditë në zonën e prekur të qepallës. Aplikohet në një shtresë të hollë duke shmangur kontaktin me sytë.PërbërësitWATER (AQUA), GLYCERIN, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, OLETH-10, SODIUM COCOAMPHOACETATE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, COCO-GLUCOSIDE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER), CAPRYLYL GLYCOL, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL), CITRIC ACID, COCO-GLUCOSIDE, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL (COCOS NUCIFERA OIL), GLYCERYL OLEATE, GLYCYRRHETINIC ACID, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, ISOLEUCINE, LACTIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, TOCOPHEROL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products