Eye Contour Gel

Eye Contour, krem në forme xheli i cili zbardh rrathët e errët, zbeh qeskat poshtë syve dhe...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 8,115
Lek 8,115
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 8,115
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Eye Contour Gel

Vendor: DERMASTIR

Eye Contour Gel

Lek 8,115

Vendor: DERMASTIR

Eye Contour Gel

Lek 8,115

Eye Contour, krem në forme xheli i cili zbardh rrathët e errët, zbeh qeskat poshtë syve dhe rigjallëron konturin e syve dhe të buzeve.
Përbërësit e këtij xheli qëndrojnë aktiv deri në aplikimin e fundit sepse Dermastir Eye Contour paraqitet në një kontenitor me vakum.
Aplikimi i përditshëm mbron konturin e syve nga demet e shkaktuara nga faktorë të jashtëm duke formuar një barrierë mbrojtëse për 24 ore.
Kontenitor me vakum (mbron produktin nga oksidimi dhe ndotja që tentojne të ulin nivelin e pH).Aksion drenant.Dekonxhestionues.Antioksidant.Përdorimi i Teknologjisë nga Alta Care Laboratoires e bën këtë produkt të jetë ndryshe nga kremrat e tjerë të syve.
Actuator Airless Technology; Mbron kremin pas hapjes.Vacuum FlaskTechnology; Mbron kremin dhe e izolon nga nxehtësia.Airless Pump Technology; Mbron kremin nga oksidimi.Metallic Reflecting Technology; Mbron kremin nga rrezet infra të kuqe dhe nxehtësia rrezatuese.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products