Eye Contour Peel Off Mask

Detaje mbi produktin Dermastir – Eye Contour Peel Off Mask Eye Contour Peel Off është maskë nga...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 965
Lek 965
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 965
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Eye Contour Peel Off Mask

Vendor: DERMASTIR

Eye Contour Peel Off Mask

Lek 965

Vendor: DERMASTIR

Eye Contour Peel Off Mask

Lek 965

Detaje mbi produktin
Dermastir – Eye Contour Peel Off Mask
Eye Contour Peel Off është maskë nga Dermastir e cila freskon lëkrën rreth zonës së syve.
Heq të gjitha papastërtitë.
Përgatit lëkurën për trajtim.
Zbut pjesën delikatë të syve.
I jep lëkurës shkëlqim.
Redukton pamjen e rrudhave të mimikës.
Redukton rrathët e zi në zonën rreth syve.
Kombinimi i pasur i përbërësve midis të cilëve është pluhur orizi dhe alginate forcojnë funksionet e
lëkurës.
Veçori të produktit
Kolagjeni i hidrolizuar: rikthen elasticitetin e lëkurës. Përmirëson pamjen e lëkurës.
Alginate: redukton rrudhat e imta, forcon lëkurën, rrit elasticitetin e lëkurës si dhe freskon lëkurën.
Pluhuri orizit: efekt ftohës në zonën e syve. Zbardh rrathët e zi në lëkurën poshtë syve.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products