GEEK & GORGEOUS - Hydration Station – Hidratues

Një xhel-krem per lekurat mikse/yndyrshme dhe me tendence akneike, i lehtë dhe freskues me glicerinë hidratuese të...
Brandi: GEEK & GORGEOUS
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,400 ALL
Lek 1,400 ALL
Mbylle porosinë vetëm 4 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
GEEK & GORGEOUS - Hydration Station – Hidratues

Vendor: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Hydration Station – Hidratues

Lek 1,400

Vendor: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Hydration Station – Hidratues

Lek 1,400

Një xhel-krem per lekurat mikse/yndyrshme dhe me tendence akneike, i lehtë dhe freskues me glicerinë hidratuese të standardit të artë dhe superstar-in Ectoin që mbron lëkurën dhe barrieren e saj.
50 ml
Lloji i lëkurës: normale, e kombinuar, e yndyrshme
Shqetësimi i lëkurës: mund të përdoret pavarësisht nga shqetësimet e lëkurës, veçanërisht rekomandohet nëse lëkura juaj është e prirur ndaj shpërthimeve
pa mizori | Vegan | Pa aroma dhe vajra esencialë | pa gluten | Malassezia-i sigurt | I sigurt për shtatzëninë
si ta perdorim?
Aplikoni pas serumeve në mëngjes dhe/ose darke. Përdorni aq shumë ose aq pak sa ka nevojë lëkura juaj.
Afati i ruajtjes: 24 muaj nga prodhimi (i pahapur), 6 muaj PAO (periudha pas hapjes)
përberesit:
Glicerina – Një hidratues natyral, që lidh ujin, që është gjithashtu në lëkurën tonë. Është standardi arte, hidratuesi më i provuar që shkon përtej hidratimit të thjeshtë. Ai mban lipidet e lëkurës midis qelizave tona të lëkurës në një gjendje të shëndetshme (kristal të lëngët), mbron nga acarimi dhe ndihmon në rivendosjen e barrierës. 5% e glicerinës llogaritet si një sasi mesatare, ideale për lëkurat mikse/yndyrshme.
Ectoin – Një mbrojtës i mahnitshëm, i gjithanshëm i lëkurës. Ky aktiv shumëfunksional i hulumtuar mirë ka veti antioksiduese, anti-inflamatore, mbrojtëse nga ndotja dhe drita, hidratues i lëkurës, riparues i barrierave si dhe veti anti-plakje.
Isosorbide Dicaprylate – Një hidratues modern i lëkurës dhe një molekulë ndërtuese e barrierave që funksionon veçanërisht mirë me glicerinë. Dihet se rregullon Aquaporin-3, kanalet e rëndësishme të ujit dhe glicerinës në epidermë.
Xylitylglucoside + Anhydroxylitol + Xylitol – Një trio humectant me bazë sheqeri që punon në sinergji me glicerinë për të rritur kapacitetin e lëkurës për lidhjen e ujit dhe për të forcuar barrierën e lëkurës.
Bisabolol + Allantoin – Dy përbërës klasikë për kujdesin e lëkurës, të njohur për aftësitë e tyre qetësuese të lëkurës.
lista e plote per inci:

Water, C15-19 Alkane, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG/​PPG/​Polybutylene Glycol-8/​5/​3 Glycerin, Isosorbide Dicaprylate, Ectoin, Xylitylglucoside, Bisabolol, Allantoin, Anhydroxylitol, Xylitol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Glucose, Citric Acid, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products