iD Active Cartridge Concentrate for Lines & Wrinkles

Hidratuesi i parë I këtij lloji i personalizuar. Hidraton dhe trajton problemet e lëkurës gatë kohës që e...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Mungesë
Lek 0
Lek 0
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
iD Active Cartridge Concentrate for Lines & Wrinkles

Vendor: CLINIQUE

iD Active Cartridge Concentrate for Lines & Wrinkles

Lek 0

Vendor: CLINIQUE

iD Active Cartridge Concentrate for Lines & Wrinkles

Lek 0

Hidratuesi i parë I këtij lloji i personalizuar. Hidraton dhe trajton problemet e lëkurës gatë kohës që e keni vendosur. Produkti vjen si kombinim i një baze hidratuese të xhelit Dramatically Different™ Moisturizing BB-gel me koncentratin e agjentëve ative kundër rrudhave. Ndihmon në mbushjen e rrudhave dhe përmirësimin e teksturës së linjave të mimikës. Ky produkt kombinon 8 orë hidratim me teknologjinë TTM duke mundësuar neutralizimin dhe unifikimin e pigmenteve të lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products